Uudiskirjaga liitumisel esimeselt ostult 10% soodustust

Allahindlus!

Rätik Maris

Bränd:

35.00 49.00 

Tasuta tarne pakiautomaati alates 100€ ostusummast

NB: Soovinimekirja lisamiseks kliki südameikoonil. Et klikkimine töötaks, logi sisse või loo konto

Kirjeldus

Marise rannarätikute kollektsioon on inspireeritud nostalgilisest rannavaimustusest ja kujundatud äärmiselt erksate värvide lineaarse terviklikkusega. Kuigi Maris rätik on oma kahepoolse struktuuriga pehme puudutusega, pakub see täiuslikku rannaelamust, laskmata liival nahale kleepuda. Saate seda hõlpsasti kõikjale kaasas kanda, voltides selle spetsiaalsesse taaskasutatud kotti.

Loodust austades on Marise rannarätikud valmistatud 50% taaskasutatud plastpudelitest ja 50% taaskasutatud puuvillasest t-särgijäätmetest. Iga rätiku valmistamiseks kasutati 10 plastpudelit ja 5 t-särgi kangajäätmeid. Rätiku värvi saamiseks ei kasutata keemilisi värvaineid. Tervisliku elamuse pakkumiseks ja rannategevuse nauditavaks muutmiseks säästetakse toodetud rätiku valmistamisel 5000 liitrit puhast vett. Nii saate keskkonnasõbraliku toote, täites samal ajal kõik teie rätikuga seotud ootused.

Marise rannalina silmapaistvad omadused, mille iga detail on hoolikalt disainitud, alates mõõtmetest kuni värvini, võib loetleda järgmiselt:

Keskkonnasõbralik tootmisprotsess
Jätkusuutlik tootestruktuur
Null värvainet, null kemikaali
Kiiresti kuivav ja liiva tõrjuv struktuur
Vintage triibuline disain

Taaskasutatud puuvillasest materjalist valmistatud rannarätik seab esikohale kasutaja mugavuse ja tervise. Rannarätik on toodetud mõõdus 100×180 cm, et parandada rannaelamust. Rätikute kiire kuivamise funktsioon välistab rätiku raskeks muutumise.

Lisainfo

Mõõtmed 100 × 180 cm
Värv

, , , , ,

Tootekood - Kategooriad , , , ,