Uudiskirjaga liitumisel esimeselt ostult 10% soodustust

MÜÜGITINGIMUSED

Käesolevad müügitingimused kehtivad GRET de GOR veebipoest ostmisel internetiaadressil www.gretdegor.ee.

Kauba müüja on Productest OÜ, Pärnumaa, Häädemeeste vald, Laadi, Vahelapi, 86503.

Tingimused kehtivad kõigi isikute ja müüja vahel ostutehingute sooritamisel e-poest.

Müüjal on õigus muuta ühepoolselt tingimusi, andes uutest tingimustest teada veebipoe müügitingimustes. Kui klient esitas tellimuse enne tingimuste muutmist, siis kehtivad ostu hetkel kehtinud tingimused.
Müüja poolt esitatud tingimustele lisaks kehtivad e-poest ostes Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid e-kaubandusele.

Klient saab GRET de GOR veebipoest osta kaupu, tasudes kogu tellimuse summa koheselt läbi maksekeskkonna. Enne makse sooritamist kontrollib klient üle tellimuse, et andmed vastaksid tegelikule soovile. Meie e-poe maksevahendaja on Montonio Finance OÜ.

GRET de GOR on isikuandmete vastutav töötleja, GRET de GOR edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio Finance OÜ-le.

Klient valib ise kauba kättetoimetamise viisi – kas kasutades pakiautomaadi teenust Itella, kullerit või kaubale ise järele tulles. Tellimuse ja tasumise kohta tuleb kliendi meilile vastav kinnitus.
Müügileping kliendi ja müüja vahel jõustub, kui klient on tasunud tellimuse kogu summa eest.

Kui müüja ei saa tellimust täita 21 päeva jooksul , siis tagastatakse täitmata jäänud tellimuse summa (kliendile koheselt) kliendi pangakontole, kui klient ei nõustu pikema tellimuse täitmise ajaga. See tähtaeg ei kehti kaubale mida ei ole laos ja mida on vaja tellida ja mille eeldatav tarneaeg on 14-35 päeva.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo
Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel. Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine
Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangaülekandega või muu makselahenduse abil (PayPal, krediitkaardid, pangalingid, järelmaks). Samuti on võimalik valida tasumise viisiks “arvega tasumine”, mille puhul saadame teile makse tegemiseks arve. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Makseviisid

  • Tellimuse eest saab tasuda pangaülekandega, krediitkaartidega või arve alusel.
  • Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Pocopay
  • Müüjal puudub ligipääs kliendi pangaandmetele ja krediitkaardi andmetele.
  • Maksmine toimub eurodes.
  • NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Makseid vahendab Montonio Finance OÜ. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Montonio Finance OÜ turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio Finance OÜ-le.

Kohaletoimetamine
Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti Vabariik ning vastavalt kokkuleppele Euroopa piires. Kauba saatmiskulud kannab ostja. Kauba tarneaja ja saatmiskulu suuruse osas kontakteeruda Veebipoe kontaktaadressiga hello@gretdegor.ee. Kaupu saadetakse nii postiautomaati, kui kulleriga.
Veebipoe lepingupartneriteks kaupade kohaletoimetamise osas on Itella Estonia OÜ.

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest.

Väljaspool Eestit toimub kohaletoimetamine 14 kalendripäeva jooksul. Välismaiste tellimuste puhul palume kontakteeruda Veebipoega aadressil hello@gretdegor.com selgitamaks välja kauba kohaletoomise maksumus.

Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 150 kalendripäeva jooksul, seda tellitavate toodete puhul, millel on brändi poolt ette antud pikem tarneaeg (seda nii Eesti, kui Euroopa piires). Euroopa siseste tarneaegade osas kontakteeruda Veebipoega hello@gretdegor.ee, sõltuvalt asukohariigist on tarneaeg erinev.