Uudiskirjaga liitumisel esimeselt ostult 10% soodustust

Rätik Ocean

Bränd:

49.00 

Laost otsas

Tasuta tarne pakiautomaati alates 100€ ostusummast

NB: Soovinimekirja lisamiseks kliki südameikoonil. Et klikkimine töötaks, logi sisse või loo konto

Kirjeldus

Värviline ookeanikollektsioon on teadlikult loodud rannarätikuks, millel on ookeani elu ja looduse kõige erksamaid värvid. Valmistatud ainult parimate ringlussevõetud materjalide abil. Keskkonnasõbralik ja jätkusuutlik rannarätik, mis avaldab muljet oma spetsiaalsete disainidetailidega.

Taaskasutatud ookeani rannarätikute valmistamiseks on kasutatud 10 plastpudelit ja 5 T-särki. See toode sisaldab 50% ringlussevõetud puuvilla ja 50% ringlussevõetud plasti. See, mis annab rätikule värvi on juba värvitud jäätmete t-särgid.

Iga kollektsiooni rätiku tootmisel on säästetud 5000 liitrit puhast vett. Seetõttu võib öelda, et toode on meresõbralik.

Taaskasutatud Ocean rannarätik pakub väga mugavat kasutamist. Rätiku spetsiaalne ja väärtuslik kangas neelab ja püüab hetkega kokku veeosakesed. Lisaks on rätikul kiire kuivamise funktsioon ja rätik kuivab 50% kiiremini kui traditsiooniline rannarätik.

Ocean rätiku kaks külge on kujundatud üksteisest erinevalt. Kui rätiku üks külg on liivaterade suhtes vastupidav, on teisel küljel pehme tekstuur. Lisaks eemaldab selle liivavaba pind väikesed osakesed ja aitab vältida liivaterade nahale kleepumist.

Lisainfo

Kaal 0.62 kg
Mõõtmed 100 × 180 cm
Värv

, , , , ,

Tootekood - Kategooriad , , ,