GRET de GOR on loodud puhta kirega autentse ja ajatu disaini vastu. Soovist avastada uusi ja põnevaid brände, muutes need kättesaadavaks kõigile kirglikele disainihuvilistele.

GRET de GOR on kombinatsioon urbanistlikust, minimalistlikust ja modernsest skandinaavialikust interjöörist. Valik koosneb toodetest ja brändidest mida ise armastame ja mida enda ümber näha soovime. Detailid mis iseloomustavad meid ja meie väärtusi. 

Valikus on tooted, mis on autentsed, jätkusuutlikud ja toodetud ausalt. Arvesse on võetud iga brändi lugu ja põhimõtteid. Soovime, et esemed kestaksid kaua ja hoiaksid väärtust. See on ka põhjus miks eelistame kallimaid ja kvaliteetsemaid tooteid. Tarbides nii teadlikumalt ja vähem ning jättes ruumi puhtale disainile mida ei summuta ümbritsev asjade müra.

Soovist olla Sulle sisustamisel teekaaslaseks, oleme siin, et saaksid valida hästi läbimõeldud, funktsionaalsed ja keskkonda toetavad tooted, mis ühtlasi pakuvad silmailu kui ka mugavust.

GRET de GOR on läbimõeldud ja lihtne, olles samal ajal ka mänguline, uudishimulik ja julge. Meie igast tootest on võimalik kokku kombineerida isikupärane kooslus, mis annab igale kodule omanäolisuse.

Igapäevaselt hindame üle kõige ausust, headust ja häid suhteid ning see on midagi mille puhul ei tee me allahindlust ka oma toodete valimisel. Selleks, et eelnev tagada, saavad olla meie tootevalikus vaid tooted mis pakuvad funktsionaalsust, vastupidavust ja jätkusuutlikku disaini.

Aitäh, et oled meiega!
Loodame, et Sulle meeldib siin.

Liis Kruuv
Productest OÜ, asutaja ja tegevjuht