Uudiskirjaga liitumisel esimeselt ostult 10% soodustust

image001

Koolis, lasteaias, kodus.

Miks on lastele mõeldud kujundused ja interjöörid olulised?

 

Laste vaimne heaolu, autonoomia, enesehinnang ja sotsialiseerumisoskused paranevad, kui nad leiavad ennast ruumist, mis on kujundatud vastavalt nende konkreetsetele vajadustele. On oluline, et kõik elemendid selles ruumis austavad väikeste kasutajate proportsioone ja olemust ning hea lastemööbel paneb nad end kaasatuna tundma. Haridusruumides on sellel eriti otsustav mõju ning tagab õpikogemuste edu.

ecoBirdy Charlie tool on suurepärane näide, et need vajadused täita:

FUNKTSIONAALSUS:

Charlie Tooli välimus on selge ja eksimatu istekoht, mille väikelapsed tunnevad kergesti ära. Toolivälimus on sõbralik ja atraktiivne, ilma segavate elementideta. See on loodud lastele ohutuks kasutamiseks iseseisvalt, soodustades nende autonoomia õppimist. Seljatoes olev ava võimaldab vihmaveel ära voolata, kui tooli kasutatakse õues.

KUJU:

Laste ergonoomikat ja keha proportsioone on põhjalikult uuritud. Iga kõver ja detail on tahtlikult loodud väikelaste käitumist silmas pidades. Charlie Tooli struktuur annab lastele õige seljatoe, samas kui suur istumispind võimaldab neil mugavalt istuda.

MATERJAL:

ecoBirdy mööbel on valmistatud materjalist ecothylene®, mis on 100% taaskasutatud plastik. Plastik vajab vähest hooldust ja sellel on kerge kaal, mis tagab pikaajalise kasutamise.

Pind on kergesti puhastatav ja kahjulike kemikaalidevaba. Täpiline tekstuur on igal tootel ainulaadne.