Uudiskirjaga liitumisel esimeselt ostult 10% soodustust

Wigiwama

 

Wigiwama on auhinnatud Läti interjööribränd, mille eesmärk on aidata vanematel luua oma lastele säravaid, hubaseid ja segaduseta ruume mängulise ja uudishimuliku kujundusega. Säilitades Skandinaavia minimalism olles samas elav, mänguline, hubane ja uudishimulik. Inspiratsiooniks on teha lihtsaid ja ajatuid tooteid, mis sobivad maja igasse tuppa ja igapäevaellu. Lastetoast otse elutuppa –  lebotoolid leiavad oma ideaalse koha igas nurgas.

Rohkem kui lihtsalt disainibränd, Wigiwama loob hubaseid tooteid, et arendada teie lapse kujutlusvõimet. Wigiwama usub, et lastele on vaja lisada veidi mängulist uudishimu, et nad saaksid oma ruumi täielikult nautida.

Wigiwama kangaid värvitakse ja trükitakse Euroopas, ainult Wigiwama toodete jaoks. Materjalide hankimisel keskendutakse orgaanilistele puuvillastele kangastele ja taaskasutatud tekstiilidele ning kõik need on sertifitseeritud OEKO-Tex klassi 1, mis on tekstiilitööstuse kõrgeim klassifikatsioon. Toolide ja patjade täidis on mittetoksiline ja hüpoallergeenne. Kuigi EPS-helmed ei ole biolagunevad, saab neid taaskasutada ja ringlusse võtta.

 

 

Wigiwama tooted GretdeGor veebipoes!