Uudiskirjaga liitumisel esimeselt ostult 10% soodustust

Allahindlus!

Linnumaja

Bränd:

39.00 

Tasuta tarne pakiautomaati alates 100€ ostusummast

NB: Soovinimekirja lisamiseks kliki südameikoonil. Et klikkimine töötaks, logi sisse või loo konto

Kirjeldus

Bird Silo on minimalistlik lindude söötja, mille Studio Tolvaneni disainerid Mika & Julie Tolvanen on disaininud oma brändi Pidäti jaoks ja mis on valmistatud vastupidavast ja keskkonnasõbralikust taaskasutatud polüpropüleenist.

Mika & Julie Tolvanen kes on Helisngist pärit, uurisid lindude toitumisharjumusi mitu aastat, et selgitada välja parim lahendus lindude toitmiseks. Linnutoit valatakse sööturisse ülevalt ja see täitub alt üles. Bird Silo on mõeldud spetsiaalselt vertikaalselt toituvatele liikidele ja seetõttu on soovitatav seda täita päevalilleseemnete või maapähklitega, toiduga, mis sobib lindudele nagu tihased, sinitihased, vindid ja rähnid.

Materjal
100% taaskasutatud polüpropüleenist etteandekoonused, 100% taaskasutatud polüesterköis, roostevaba teras

 

Suurus. Ø177 mm x 230 mm (Ø7 x 9”)

Meile meeldivad meie plasti peened laigud, mis räägivad selle taaskasutatud algusest. Meie polüpropüleeni tooraine pärineb 100% taaskasutatud tarbimisjärgsetest plastmahutitest ja pesumasina osadest. Meie taaskasutatud polüesterköie tooraine pärineb 100% taaskasutatud tarbimisjärgsetest plastpudelitest ja see on värvitud veevaba värvimisprotsessiga.

Peske Bird Silo käsitsi seebi ja sooja veega ning vahetage toitu sageli, eriti märja või niiske ilmaga, et vältida baktereid, mis võivad teie sulelisi külalisi kahjustada. Märja ilmaga on soovitatav täita lindude söögimaju ainult nii palju toitu, mis kulub ära paari päeva jooksul.

Disainerid.

Mika & Julie disaintooted Stuudiost Tolvanen Helsingis Lauttasaari saarel (hobide hulka kuulub linnuvaatlus & kajakisõit).

Studio Tolvanen on teinud koostööd rahvusvaheliste kaubamärkidega nagu Muuto, Design Within Reach, Teknion, Fontana Arte, Zanotta, Frag, Woud, Inno, NakNak, Isku & Blå Station.

Lisainfo

Värv

, ,

Tootekood - Kategooriad , ,