Uudiskirjaga liitumisel esimeselt ostult 10% soodustust

THE MALLOWS

 

The Mallows on Taani bränd mille loojaks on Emma Bülow. Orgaaniline vahukoomide sari koosneb  kuuest erinevast sordist ja kahest Limited Edition sarjast.

The Mallows valib oma toodete valmistamiseks hoolikalt parimad looduslikud koostisosad ja ei tee kunagi kvaliteedis järeleandmisi. See tähendab, et nad töötavad pidevalt uute põnevate maitsete väljatöötamisega ja püüavad pidevalt oma toodet veelgi paremaks muuta. The Mallows vahukommid on “ausad ja ootamatud” ning see, mis nende traditsioonilise vahukommi seast eriti esile tõstab, on nende tekstuur. Samuti seisneb The Mallowsi vahukommide võlu nende erinevates kihtides, mis pakuvad erinevate maitsenüansside kooslust. Valikus on kaetud Belgia mahešokolaadiga, kvaliteetse luksusšokolaadiga ja üle puistatud marjade või sidruniga kommid.

Nii et olenemata sellest, kas teile meeldib kergelt soolane, hapu, magus või mõru, leiate kindlasti oma maitsemeelega sobiva variandi.

The Mallowsil on visioon pakkuda oma klientidele ainulaadne ja eriline maitseelamus. Laske end inspireerida, võrgutada ja võluda, kui naudite The Mallows vahukommi.