Uudiskirjaga liitumisel esimeselt ostult 15% soodustust

OYOY Living Design

 

Taani ettevõtte OYOY Living Design A/S asutas 2012. aasta jaanuaris Taani disainer Lotte Fynboe. OYOY kollektsioon on klassikaline, funktsionaalne ja ajatu ainulaadsete detailide ja atraktiivsete värvikombinatsioonidega. Traditsioonilisest Taani disainist inspiratsiooni saanud toodete ideed on võetud Lotte Fynboe enda lapsepõlvemälestustest. Nende mälestuste põhjal luuakse ainulaadseid tooteid, mille fookuses on vormi ja funktsionaalsuse kohtumine.

OYOY on mõeldud kaasaegsele perele, kes püüab meelde tuletada lapsepõlvemälestusi ja luua uusi. OYOY kollektsioonid on juurdunud Taani disainitraditsioonides, keskendudes lihtsusele. OYOY esindab mängulist, kuid samas lihtsat ja esteetilist suunda disainile, mis loob suurepärase keskkonna pere igapäevaeluks.

OYOY soovib olla tugevaim Taani disainibränd lastele, täiskasvanutele ja nende kodudele mõeldud aksessuaaride osas. OYOY on lugupidav ja pühendunud nii toodetavate toodete, kõigi asjaosaliste kui ka ümbritseva suhtes – alati loomingulise ja mängulise lähenemisega.