Uudiskirjaga liitumisel esimeselt ostult 10% soodustust

Naomi ja Robini toimetused ecoBirdyga!Pole mingi uudis, et lastele ikka meeldib uusi asju saada, aga enamasti kipub ikka nii oleme, et rõõm mööblitükist on märksa väiksem, kui uuest mänguasjast. Kui aga ecoBirdy komplekt meie koju saabus ja seda pakist avasime, tekitas see juba enne paika saamist lastes nii palju elevust ja rõõmu. Robin mainis kohe, et sellist lauda, ega tooli pole ta küll kuskil varem näinud.
Eriti palju rõõmu tekitas lastes see, et toolid olid erivärvi – Robinile sinine ja Naomile roosa. Lapsed tundsid kohe oma tooli ära ja peale esimest kohtumist ecoBirdyga ei ole kordagi tekkinud küsimust, kumb kumma tool on;)

Kuna nii toolid kui laud on laiade jalgadega, ei tekkinud nende ruumi paigutamiselt mingit probleemi ning ka paksemale vaibale nende asetamisel ei teki ebastabiilsust, et tool uppi kukuks. Samas on väga hea, et nii toolid, kui laud on ühtpidi piisavalt rasked, et need kindlalt paigal püsiks, samas piisavalt kerged, et neid ühest ruumist teise kas või mitu korda päevas viia.Milleks te lauda enim kasutate? Meil on lastel praegu käsil täielik joonistamise-meisterdamise-fänlus, siis selleks need ka kõige enam kasutust leiavad. Küll aga toome me kogu komplekti tihti ka elutuppa, et lapsed saaksid seal koos oma väikest “pikniku” pidada. Söömiseks on ka laua ja toolide omavaheline kõrgus väga sobilik:)  Kas lauda ja toole on lihtne puhastada? Esialgul hirmutas mind natuke laua kare pind. Kartsin, et sellelt küll ükski plekk maha ei tule. Tegelikult aga on meil seni kõik vildika-kriidi jäljed sellelt ilusti maha pesta õnnestunud. Kuna aga laua pind on ägedalt kirju, siis isegi, kui sinna mõni plekike tugevamalt peaks sisse jääma, ei riivaks see kuidagi silma.Kuidas kõnetas ecoBirdy laua ja toolide loomise lugu Naomit ja Robinit? Väga lahe, et ecobirdy toolide “tegemise-lugu” on raamatusse kirja pandud. Lapsed ju ikka tahavad tihti väga detailselt teada, kuidas miski töötab, kust miski tuleb ja kuidas mida tehakse. Kui ütlesin lastele, et kas tahate ma loen teile raamatu sellest kuidas teie uued toolid ja laud tehtud on, kuulasid nad väga suure huviga, vaatasid pilte ja pärast veel vaatasime sellise pilguga nende toas ringi, et mis tüüpi mänguasju võiks selliste toolide ja laua tegemiseks kasutada ja kuidas vanast saab päriselt uut teha. Igaljuhul on ecoBirdy komplekt meile pakkunud oluliselt rohkem, kui lihtsalt kohta kus istuda ja joonistada. Lisaks on need tõesti nii ilusad – ühtpidi lapselikult armsad, samas stiilsed ja praktilised.   Isabella Pildid: Isabella erakogu