Uudiskirjaga liitumisel esimeselt ostult 10% soodustust

101 Copenhagen

 

101 Copenhagen on Taani disainibränd, mis asutati 2017. aastal. Peent kvaliteeti ja viimistletud meisterlikkust silmas pidades, hõlmab kollektsioon mööblit, valgusteid ja aksessuaare mis on ajatu, kuid modernse disainiga. Tõelise kirega materjalide ja rafineeritud tekstuuride, orgaaniliste vormide ja värvide vastu esitleb 101 Copenhagen nii Skandinaavia kui ka rahvusvaheliste interjööritundjate jaoks klassikalist ja uuenduslikku disaini. 101 Copenhageni disain on kindlalt juurdunud Skandinaavia pinnasesse kuid hõlmab endas ka Jaapani minimalistlikku esteetikat. Jagades rõhku kvaliteetsetele materjalidele, tehnikatele ja traditsioonidele, on Põhja ja Ida kohtumine tähelepanuväärne, äratuntav ja väljendusrikas 101 Kopenhaageni kollektsioonides. Disaini lähenemine on dünaamiline ja seda iseloomustab väljendusvabadus – unikaalsete ja ajatute teoste loomine, tegemata järeleandmisi mängulisuses ja individuaalsuses.

Tähelepanu detailidele ja ühine esteetikatunne on see, mis juhib 101 Copenhagen kahte peamist disainerit Tommy Hyldahli ja Kristian Sofus Hansenit. Ühendades nende tausta ja kogemusi moetööstusest, Taani Kuninglikust Kaunite Kunstide Akadeemiast ja Jaapani reisidest on minimalistliku, skulptuurilise ja kontseptuaalse disaini narratiiv kogu kollektsioonides ilmne.

Jaapanist pärit lihtsustatud inspiratsiooni tõlkimine ja muutmine Skandinaavia kontekstis seisneb kvaliteedi, pärandi ja materiaalsuse austamises, samas ei tohi kunagi teha kompromisse vormi ja funktsiooni osas. Kolmas disainer Nicolaj Nøddesbo, kes on saanud arhitekti koolituse, lisab 101 Kopenhaageni kollektsiooni teadmisi uuenduslike valguslahenduste ja ajatute uuenduste kohta. 101 Kopenhaagen on kureeritud valik kombatavaid, julgeid objekte, mis paistavad silma ja kogunevad tervikuks.